Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rybí kolagén pre regeneráciu‚ vrásky‚ omladenie

Co je transdermálny kolagén

 
 
 
 

Transdermálny kolagén nemá nič spoločné s doteraz v implantológii a kozmetológii používanými hydrolyzáty hovädzych kolagénových vláken.
Nemá teda nič spoločné s kolagénom -'' z peptidové mŕtvoly''.
Transdermálny kolagén je  živá bielkovina, revolučný objav!


Doteraz bol vo svetovej kozmetike používaný najmä hovädzí kolagén. Ale z dôvodu epidémie BSM (choroby šialených kráv) je tento kolagén systematicky odstraňovaný z predaja, tak isto boli zaznamenané aj alergické reakcie naňho.

Za účelom zaručiť čo najlepšiu kvalitu výrobkov z tohto prirodzeného kolagénu bola uskutočnená rada testov v Dermatologickej klinike Lekárskej fakulty v Gdansku, ktorá skúmala dráždiace a alergické vlastností kozmetických prípravkov. Preukázalo sa, že prípravky sú hypoalergické, to znamená, že nevyvolávajú alergiu ani podráždenie pokožky. Bolo tiež vykonané aplikačné vyhodnotenie, ktoré dokázalo, že gél má hydratačné a protivráskové vlastnosti. Pod vplyvom jeho používania sa koža vyhladzuje, zlepšuje sa jej napätie a hydratácia, pokožka sa stáva jemnejšia a pružnejšia. Hodno podčiarknuť, že tieto efekty boli dosiahnuté u väčšiny skúmaných osôb bez ohľadu na druh pleti.

Kolagén hrá dôležitú úlohu aj pri starnutí organizmu.

Kolagén má významnú funkciu v procese starnutia organizmu.Kolagén je hlavnou organickou zložkou podporného systému organizmu, kostí, chrupaviek, šliach, väziva a kože. Je významnou zložkou cievnych stien, bazálnych membrán, rohoviek a niektorých telesných orgánov. Vynikajúci anti - age prípravok

Kolagén je skleroprotein, extracelulárna, vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkání.Tvoří 25-30% všetkých proteínov v tele cicavcov, vo forme kolagénových vlákien je zložkou medzibunkovej hmoty.V súčasnosti je známe najmenej 27 rozdielnych typov kolagénov. Kolagénové choroby tj choroby charakteristické patologickými či degradačnými formami kolagénu postihujú napr srdce, cievy, svaly a kožu. Samotný kolagén hrá dôležitú úlohu aj pri starnutí organizmu.

Prírodný kolagén reprezentuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie a biotechnológie.

Na rozdiel od bežných kozmetických prípravkov, ktoré niekedy dokážu odstraňovať následky starnutia kože, kolagén útočí už na jeho príčiny.

Vynález metódy hydratácie rybieho kolagénu sa stal jedným z najväčších vynálezov biochémie 20. storočia. Kolagén si totiž zachováva dokonca aj po uložení v nádobe zo skla štruktúru trojité skrutkovice - helisy, ktorá je typická iba pre bielkoviny živých organismů.Je pravdepodobne jedným z najväčších objavov svetovej kozmetológie aj biotechnológie bielkovín. Dodnes však nebol využitý najoptimálnejším spôsobom.
Tento výrobok nemá nič spoločné s doteraz v implantológii a kozmetológiu používanými hydrolyzáty hovädzych kolagénových vláken.

Nemá teda nič spoločné s kolagénom -'' z peptidové mŕtvoly''.

Transdermálny kolagén - Je to živá bielkovina, revolučný objav!

Vedcom v Poľsku sa po 14 ročnom výskume podarilo prísť na metódu, ako zachovať prirodzenú, ľavotočivú štruktúru bielkovín a aminokyselín, tvoriacich molekulu kolagénu. Začali ho extrahovať špeciálnou metódou za studena z ryby. Vedecké výskumy potvrdili, že táto ryba z čeľade kaprovitých obsahuje mimoriadne hodnotný kolagén, ako aj rad polypeptídov a aminokyselín, ktoré zvyšujú jeho účinok v kozmetike. Kolagén získavaný z ich kože je charakteristický výnimočnou „odolnosťou" - chemickou i fyzikálnou.

Doteraz bol vo svetovej kozmetike používaný najmä hovädzí kolagén. Ale z dôvodu epidémie BSM (choroby šialených kráv) je tento kolagén systematicky odstraňovaný z predaja, tak isto boli zaznamenané aj alergické reakcie naňho.

Úspešne sa ho podarilo nahradiť výťažkom získavaným z rýb. Výsledky výskumu ukázali, že kolagén z ryby má lepšie kozmetické účinky ako hovädzí kolagén. Je to spojené s inou, veľmi citlivou extrakciou kolagénu, ktorý zachováva svoju štruktúru trojitej závitnice.

Zjednodušene môžeme kolagénové výrobky na trhu rozdeliť do dvoch základných skupín:

  • Kolagén vyrábaný z bravčových a hovädzích koží - najdostupnejší klasická želatína, ktorá nie je hydrolyzovaná, je veľmi zle stráviteľná a ako proteínový zdroj nevhodná. Hydrolyzát kolagénu sa používa najmä k obohateniu ľudskej výživy o kolagénne bielkoviny v kĺbových prípravkoch, v kozmetike, ale aj v lacných proteínových nápojoch, kde umelo dvíha obsah proteínov. Pôsobí povrchovo a krátkodobo. Organizmus ho odmieta ako cudzorodú látku.
  • Biologicky aktívny "živý" prírodný rybí kolagén (podobný kolagénu ľudskému) - rýchlo sa vstrebe a následne spojí s "našimi" kolageními vláknami. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá. Okrem okamžitého omlazujícího efektu, stimuluje obnovu vlastného kolagénu. Kto používa kolagénovú kozmetiku pravidelne, po čase zistí, že ho jeho pokožka prijíma čoraz menej. Väčšina rybích kolagénov na trhu, znesie bez trvalého poškodenia teplotu do 15stupňov C.
  • Kolagénové preparáty značky COLWAY Platinum, Silver, Graphite, kolagénovú kozmetiku, môžete uchovávať v teplotnom v rozmedzí 5st. - 28st.C

 

Objav kolagénu - je prevratný objav v dejinách kozmetológie a plastickej chirurgie.

A bohužiaľ, alebo vďakabohu sa tento transdermálnych kolagén po 14tich ročnom výskume podarilo vyrobiť v Poľsku. Väčšinou sme zvyknutí, že prevratné objavy k nám prichádzajú zo západu. Tu to bolo naopak Veľké svetové koncerny kozmetických a farmaceutických firiem usilovali o to, vlastniť ako prvý výhradné právo používať vo svojich výrobkoch tento transdermálnych kolagén. Je to jedna z mála licencií, ktoré Poľsko nepredalo. Výrobcovia si boli vedomí toho, akú "BOMBU" drží v rukách. Dokáže si niekto predstaviť, koľko ľudí by si mohlo dovoliť zo svojho mesačného platu alebo dôchodku kúpiť kozmetický prípravok popredných kozmetických firiem, kde by bolo len nepatrné percento tohto kolagénu?

K vám sa teraz dostáva v čistej podobe nielen ako kozmetický, ale aj ozdravný prostriedok značky COLWAY. COLWAY NATURAL COLLAGEN-Transdermálny kolagén Q5-28 - Elixír mládí.

Firma Colway vznikla v máji roku 2004. Hlavným cieľom firmy bola dynamická propagácia svetovo jedinečného vynálezu v odbore kozmetológie, ktorým sa nepochybne stal prírodný kolagén firmy Inventia.

JEDINÝ KOLAGÉN na svetovom trhu, KTORÝ JE MOŽNÉ UCHOVÁVAŤ IV izbovej teplote do 28 ° C. Získal kladné hodnotenie svetových kozmetických odborníkov a špecialistov medicíny ZA prelomové SCHOPNOSŤ OBNOVY POKOŽKY V MIESTACH TVORBY VRÁSOK a nárast KOŽNÉ TKANIVA, tým aj prerastaniu vrások. Je vhodný aj pre ťažké alergikov a behom niekoľkých sekúnd prestupuje nielen pokožkou, ale aj čiastočne očné sietnicou a prináša okamžitú úľavu namáhaným očiam. Dokáže sa zlúčiť s ľudskou bielkovinou a znovu aktivuje v tele tvorbu vlastného kolagénu, nielen v podkoží, ale aj kostiach a kĺbových jamkách. Jedná sa o úplne prírodný produkt bez akýchkoľvek prídavkov. Nebol testovaný na zvieratách. Používanie je vhodné aj pre dojčiace mamičky na rýchle zahojenie poranených pŕs. Bezprostredne po aplikácii môžu ďalej bezpečne dojčiť svoje deti.

Atesty transdermálneho kolagénu: Všetky tieto atesty a hodnotenie sú na transdermálnej kolagén do 23 ° C. 15.12. 2005 bol firmou uvedený na trh výrobok rovnakých kvalít a možností použitia s predĺženou trvanlivosťou od 5 ° C do 26 ° C a 1. 11. 2007 do 28 ° C. Celé atesty originál v poľskom jazyku TU

Eshop s kolagénovými produkty


 

TOPlist
Pridat.eu