Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rybí kolagén pre regeneráciu‚ vrásky‚ omladenie

Kolagén Colway 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...

Bolo nám 25, 30... možno už aj 40 rokov... a chceme byť stále krásne a svieži... Živá voda pre našu pleť a tělo - Transdermálny kolagén

Túžite po skutočne kvalitné kozmetické starostlivosti, ale neviete, akú značku vyskúšať?  Vaša pleť je veľmi citlivá, suchá, unavená, zašednutá, menej elastická a po ranu pokrčená? Potom nám dovoľte, aby sme Vás zoznámili s našimi produktmi

Doprajme si luxusnú starostlivosť s vysoko kvalitným živým transdermálnom kolagénom COLWAY. Jediným kolagénom na svetovom trhu, ktorý možno uchovávať aj v izbovej teplote do 28°C.

  • Kolagén tvorí 30% hmotnosti bielkoviny človeka, 10% celkovej hmotnosti človeka a až 70% kože.        
  • Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčení kože a sústavné ponorenie jej buniek.
  • Následkom starnutia nastáva deficit kolagénu, čo je napr príčinou tvorby vrások.

Kolagén je pridávanú zložkou do exkluzívnych krémov popredných kozmetických výrobcov, ktoré uvádzajú na svetový trh výrobky s omladzujúcim efektom. Do Vašich rúk sa teda dostáva UNIKÁTNY PRODUKT(Prečo unikátny, sa dočítate tu ), ktorý obsahuje niekoľkonásobne vyššie množstvo kolagénu, než obsahujú najdrahšie kozmetické prípravky na svete. K vám sa teraz dostáva v čistej podobe.

Original čistý rybí kolagén a kolagénové kozmetika so zachovaním trojspirální bielkovinovej skrutkovice prezentuje unikátny prístup k otázke starostlivosti o tkaniva, pleť a proces starnutia. 

Hydrát rybieho kolagénu je roztokom z čistého kolagénu, z biochemického hľadiska stále "živého", a preto tiež biologicky aktívneho.

Neobsahuje parabény ani žiadne iné konzervanty!

Kolagén pre našu pleť, kĺby, chrupavky, kosti a väziva

Kolagén je najčastejšie spájaný s kožou, jeho nedostatok s vráskami. Ľudská koža vekom kolagén stráca, slabne až o štvrtinu. Oslabuje ju tiež slnko alebo fajčenie. Koža prichádza o kolagén a elastín, ktoré v mladej koži vytvárajú akúsi kostru kože.

Transdermálny kolagén je predovšetkým určený pre kožné lekárstvo a plastickú chirurgiu na podporu regeneračných procesov pokožky a jej liečenie. Kolagén je určený pre každý druh pokožky, vrátane veľmi citlivej pleti, odporúča sa pre prirodzene zostarnutú alebo predčasne zničenú pokožku. Je účinný v odstraňovaní a prevencii kožných problémov, ako sú celulitída, akné, jazvy, strie, vredy, ekzémy, kožné plesne, opuchy, nadmerne suchej kože, paradentózy, napomáha pri ošetrení a regeneráciu vlasových cibuliek, kože po popáleninách, upravuje pigmenatci kože, bercových vredov, preležanín atď ......

Za pozornosť stojí uviesť poznatok v prípade poškodenia pokožky ako sú napr pooperačné rany, kedy neuveriteľne rýchlo urýchľuje jej hojenie alebo rýchla regenerácia poškodenie pokožky spôsobené napr alergií.
Transdermálny kolagén je bezpochyby tiež tak určený predovšetkým na použitie v kozmetických salónoch, v salónoch biologickej obnovy a masážnych salónoch, predovšetkým ako aktívny maska ​​na tvár a krk. Ďalej v masáži celkovej alebo lokálnej na určité časti tela, napr dekolt, prsia, chrbát, brucho, stehná, dlane, chodidlá, ďasná, vlasy atď ...

Dostatok kolagénu udržuje kĺby v zdravom stave. Kolagén účinne vyživuje a regeneruje kĺbové chrupavky, šľachy, väzy a kosti. Je tiež zodpovedný za pružnosť, pevnosť, hydratáciu kože a sústavné ponorenie jej buniek. Dostatočný prísun kolagénu tak udržuje správnu štruktúru pokožky, zabraňuje jej dehydratácii, minimalizuje vznik vrások a zabezpečuje nepretržitú obnovu kožných buniek.

Transdermálny kolagén je charakterizovaný vysokou absorpciou a ľahko sa vstrebáva do všetkých vrstiev pokožky, až k medzibunkovým tekutinám. Vďaka tomu pokožku veľmi kvalitne regeneruje ako bielkovina v najčistejšej forme, ktorá je telu najprirodzenejší.

Zaraďte toto vysoko účinný kolagénový koncentrát do vašej pravidelnej anti-aging starostlivosti o tělo i pleť. Budete spokojná sama so sebou. Nie je nutné mať vrásky, keď nemusíte. Skúste omladnúť o pár rokov.


Nie každý kolagén je skutočný

Kozmetiku s obsahom kolagénu môžete dnes už kúpiť prakticky kdekoľvek. Je treba poznamenať, že nie vždy je to tá istá aktívna bielkovina. Nemôžete sa dať zmiasť nižšou cenou a dobre organizovanou reklamnou kampaňou. Každá kozmetická spoločnosť na svete sa snaží profitovať z jedinečných vlastností kolagénu, ale nie každá spoločnosť ponúka skutočne produkt najvyššej kvality.

Často termín ,,kolagén“ v kozmetickom zložení môže zmiasť. Nievždy je to aktívna rybia bielkovina. Kolagén v kozmetológii a medicíne je používaný už dlhú dobu.

Ale bola to hovädzia bielkovina,
ktorá nebola biologicky aktívna a pre ľudské telo predstavovala cudziu látku. Veľa výrobcov naďalej ponúka kozmetiku s  hovädzím kolagénom, čo je v podstate obyčajná želatína. Bolo zistené, že hovädzia bielkovina nielen že nemá také účinky ako rybia bielkovina ale môže mať nežiaduce účinky. Rybí kolagén je čisto prírodný produkt s hypoalergénnymi vlastnosťami.
>>> čítaj dalej

 


 Zasielame po celé ČR   i na Slovensko - získajte nákup s 10% slevou( ceny v EUR jsou uvedeny u výrobků).


TOPlist . Internetový obchod, e-shop? Jahoda - najlepšie obchody Slovenska . fcc-club.jpg .   CZIN.eu  . Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov . Zvýšení návštěvnosti

Internetové obchody .

 

TOPlist
Pridat.eu

Túžite po skutočne kvalitné kozmetické starostlivosti, ale neviete, akú značku vyskúšať?

Vaša pleť je veľmi citlivá, suchá, unavená, zašednutá, menej elastická a po ranu pokrčená?
Potom nám dovoľte, aby sme Vás zoznámili s našimi produktmi


E-shop ČR
E-shop ČR
Nájdete nás na FB
Nájdete nás na FB
Levné šperky a bižuteria
Levné šperky a bižuteria
Pre vaše zdravie
Pre vaše zdravie
www pesiazona.sk najväčšia nákupná zóna na webe
tovar